Uplynulé

III. Myslivecký ples 2011 se opět vydařil

Se zájmem hostů se tradičně shledal III. Myslivecký ples, který se konal 5. února 2011 v Jesenickém Pentagonu. Dobře se společensky pobavit a kulturně strávit sobotní večer se rozhodla široká jesenická společnost.

Organizátoři již třetím rokem připravili hostům zábavu v mysliveckém naladění a tombolou bohatou především na opravdu chutné úlovky. Široký zábavný večer zahájili představením mysliveckých skladeb trubači LS Javorník a až do ukončení losování hlavní tomboly dokazovali, jak je myslivecká hudba impozantní. O roztančení v sálu se postaraly dívky ze studia L. Bachové, jenž svým originálním vystoupením skutečně rozzářily celý prostor svítícími efekty a tanečními kreacemi vybídly hosty ke společenské zábavě. Pohybové studio L. Bachové každoročně přichází s novými prvky ve svých vstupech, proto jsou tato děvčata na našich plesích tak oblíbená, připomněl jeden z organizátorů Kamil Kopecký. Po spokojených ohlasech z předcházejících dvou ročníků patřil opět jeden z prostorů Pentagonu vyznavačům cimbálové muziky v podání Zdeňka Hrdličky a jeho kapely, jenž potěšila svým přirozeným lidovým vystoupením. V hlavním tanečním sále pak hrála a hosty bavila skupina Blue Band, v jejímž repertoáru zazněly klasické taneční i současné moderní songy, které na parket lákaly k tanci po celý večer.

Tombolu organizátoři naplnili opravdu zajímavými a lákavými výhrami. Cen do tomboly k potěšení publika zajistili pořadatelé tolik, že losy do tomboly brzy nebyly k mání. Mezi jinými cenami poutaly největší zájem i pozornost divočáci, daněla, jelení a kančí kýty, zajíci, bažanti, ale také poukazy jak na tuzemské víkendové pobyty např. v Beskydech, tak na odběr pstruhů od Rybářství Nýznerov.

Nejen pro ty, kterým v tombole nepřálo štěstí natolik, aby si odnesli chutnou mysliveckou cenu v podobě zvěřiny, byly připraveny výtečné zvěřinové speciality. Kupříkladu jelení a kančí guláš nebo jelení steaky. Nápoje bylo možno zakoupit ve dvou barech, přičemž jeden z nich byl specializován na různé druhy vín.

K dalšímu, již IV. Mysliveckému plesu, je celá kulturní veřejnost pořadateli zvána i v příštím roce. Zajištěn bude nejen bohatý celovečerní program, mnoho zvěřinových a věcných cen do tomboly, které si jistě nenechejte ujít, ale také jídla druhů zvěřinových.

Velikonce 2010
O velikonočních svátcích 3.4.2010 se od 9:00 uskutečnil 2. ročník turnaje ve volejbale O pohár Rybářství Nýznerov ve sportovní hale v Javorníku. Týmy ve složení 2 dámy a 4 pánové. Startovné činilo 300 Kč/tým. Hrálo se  na dvou hřištích, při účasti celkově šesti týmů. Prvním třem týmům byly předány poháry. Vítězem se jako loni stalo družstvo OVK Jeseník. Mílým překvapením byla účast týmu z vesnice Pišť nedaleko Opavy, tímto jim velmi děkujeme a těšíme se na jejich účast i v příštím ročníku.

Myslivecký ples 2010

Plakát

Plakát

S příchodem zimy nastal čas společenských plesů konaných pro širokou kulturní veřejnost. V loňském roce zpestřil nabídku plesových zábav I.Myslivecký ples, který se svým programem trefil do vkusu jesenické společnosti. I.Myslivecký ples již za první ročník sklidil mnoho spokojených ohlasů z řad zúčastněných, kteří tímto dali organizátorům podnětnou výzvu k uspořádání dalšího ročníku. „ Této výzvy jsme si vědomi a k naplnění spokojenosti našich hostů rádi uspořádáme další plesovou zábavu“,  těmito slovy se loučil při uzavírání loňského plesu jeden z hlavních iniciátorů a pořadatelů Bc. Kamil Kopecký, který si Vás tímto dovoluje pozvat na II. Myslivecký ples konaný 6. února v budově IPOSu.

Pro tento rok připravili organizátoři opět bohatý hudebně-kulturní program s  využitím dvou sálů IPOSu. V hlavním sále k poslechu a k tanci vystoupí kapela EKG Band, druhý sál pak bude patřit vyznavačům cimbálové zábavy. Do hudebního programu během večera vstoupí trubači LS Javorník, kteří podtrhnou ráz myslivecké zábavy. Tanečně naladí a na parket Vás jistě zláká vystoupení v rytmu latinskoamerických tanců. Ples také oživí svým vystoupením jesenické mažoretky a břišní tanečnice ze studia L. Bachové. Jako zpestření večera nemůže po loňském úspěšném vystoupení chybět barmanská show v podání profesionálního barmana z Brna.

Celý večer se pak můžete zapojit do bohaté a nevšední vedlejší tomboly s více než sto hodnotnými zajímavostmi, které pro Vás organizátoři zajistili jako lákavou ochutnávku hlavní tomboly losované v závěru večera. V hlavní tombole se můžete těšit nejen na chutné zvěřinové ceny v podobě divokých prasat, srnčí zvěře, zajíců a jeleních kýt , ale také na nabídku zájezdů od Student Agency, elektroniku a různé hodnotné poukazy připravené Rybářstvím Nýznerov a VM Promotion. K občerstvení budou zajištěny a připraveny chutné zvěřinové speciality.

Tímto jste pořadateli zváni na poutavý a bohatý společenský večer, který se koná 6.2.2010 od 19hodin v sálech IPOSu Jeseník. Předprodej vstupenek již od 4.1.2010 v IC Jeseník (přízemí OC Alkron). Srdečně Vás zvou mladí a nadšení organizátoři.

Velikonoce 2009
O velikonočních svátcích 2009 uspořádalo Rybářství Nýznerov turnaj ve volejbale, kde se vítězem 1.ročníku stalo družstvo Pohody z Jeseníku.

Myslivecký ples 2009
V březnu 2009 se konal první myslivecký ples pořádaný rybářstvím s bohatou tombolou a občerstvením, hrála brněnská kapela Nova Band a cimbálová muzika Gracia.